Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Tags
et: Sildid

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Display
et: Kuva

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: no
et: ei

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Block
et: Plokk

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Inline
et: Samal real

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Count
et: Arv

en: OK
et: Olgu

en: Close
et: Sulge

en: Link this field to its term page
et: Seosta see väli tema termi lehega

en: The taxonomy term ID for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud ID.

en: The taxonomy term name for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud nimi.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
