Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Tags
eu: Etiketak

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Display
eu: Bistaratu

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: no
eu: ez

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Block
eu: Blokea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Count
eu: Zenbatu

en: OK
eu: Ados

en: Close
eu: Itxi

en: moderate
eu: moderatua
