Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Links
gu: કડીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: You are not authorized to access this page.
gu: તમને આ પ્રુષ્ઠ જોવાની પરવાનગી નથી

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Never
gu: કદી નહી

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Close
gu: બંધ
