Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Tags
he: תגיות

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Display
he: תצוגה

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: no
he: לא

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Block
he: בלוק

en: Never
he: לעולם

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Count
he: כמות

en: Tab
he: לשונית

en: Close
he: סגירה

en: purge
he: מחק לצמיתות

en: All tags
he: כל התגיות

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו
