Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: yes
mr: हो

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Display
mr: दाखवा

en: You are not authorized to access this page.
mr: तुम्हाला या पानावर पोहोचण्याची मुभा नाही

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Block
mr: भाग

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Inline
mr: आतील

en: Close
mr: बंद
