Community Tags (6.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: yes
ru: да

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Tags
ru: Теги

en: Links
ru: Ссылки

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Display
ru: Отображение

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: no
ru: нет

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Block
ru: Блок

en: Never
ru: Никогда

en: Inline
ru: В линию

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Term
ru: Термин

en: Count
ru: Количество

en: Tab
ru: Вкладка

en: Close
ru: Закрыть

en: purge
ru: почистить

en: Promote
ru: Продвигать

en: All tags
ru: Все теги

en: moderate
ru: средний

en: Link this field to its term page
ru: Сделать это поле ссылкой на страницу его термина

en: Tag ID
ru: Идентификатор тега

en: The taxonomy term ID for the term.
ru: ID для текущего термина.

en: The taxonomy term name for the term.
ru: Название термина таксономии для термина.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
ru: ID словаря для словаря к которому относится термин.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Hide terms
ru: Спрятать термины
