Condition(s) (6.x-1.4) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: enable
it: attiva

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Actions
it: Azioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Add
it: Aggiungi

en: Add condition
it: Aggiungi condizione

en: Conditions
it: Condizioni

en: Condition
it: Condizione

en: Requirements
it: Requisiti
