Condition(s) (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: enable
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Condition
ur: شرط
