Condition(s) (6.x-2.5) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Add condition
ar: إضافة شرط

en: Conditions
ar: الشروط

en: Condition
ar: شرط

en: PHP Code
ar: كود PHP
