Condition(s) (6.x-2.5) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Add
ca: Afegeix

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Add condition
ca: Afegeix la condició

en: Conditions
ca: Condicions

en: Condition
ca: Condició

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: PHP Code
ca: Codi PHP
