Condition(s) (6.x-2.5) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Conditions
he: תנאים

en: Condition
he: מצב

en: PHP code
he: קוד PHP

en: PHP Code
he: קוד PHP
