Condition(s) (6.x-2.5) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: enable
id: hidupkan

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Hostname
id: Nama host

en: Conditions
id: Kondisi

en: Condition
id: Kondisi

en: PHP Code
id: Kode PHP
