Condition(s) (6.x-2.5) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: enable
tr: etkinleştir

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Add condition
tr: Koşul ekle

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Condition
tr: Koşul

en: PHP code
tr: PHP kodu

en: PHP Code
tr: PHP Kodu
