Condition(s) (6.x-2.5) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: enable
fa: فعال‌سازی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Add
fa: افزودن

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Add condition
fa: افزودن شرط

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Condition
fa: شرط

en: PHP Code
fa: کد PHP
