conStruct (6.x-1.0-beta9) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Create
ar: أنشئ

en: Unknown content type
ar: نوع محتوى غير معروف
