conStruct (6.x-1.0-beta9) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Create
lt: Kurti

en: Type:
lt: Tipas:

en: deleted
lt: pašalinta
