conStruct (6.x-1.0-beta9) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Create
az: Yaradıldı
