Contact form fields (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Weight
ur: وزن

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: edit
ur: ترمیم

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Maximum length
ur: حد لمبائی
