Contact form fields (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: updated
ar: التحديث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Single
ar: مفرد

en: Multiple
ar: متعدد

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Updated
ar: التحديث

en: Configure
ar: ضبط

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Rows
ar: صفوف

en: Operation
ar: عملية

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Allowed values
ar: القيم المسموح بها

en: Columns
ar: أعمدة

en: Additional information
ar: معلومات إضافية

en: Textarea
ar: منطقة نص

en: Field name (a-z, 0-9, _)
ar: اسم الحقل (a-z, 0-9, _)
