Contact form fields (6.x-2.3) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: updated
hy: թարմացում

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Rows
hy: Տողեր

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը
