Contact form fields (6.x-2.1) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Weight
te: భారం

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Multiple
te: బహుళ

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Rows
te: వరుసలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Group name (a-z, 0-9, _)
te: గుంపు పేరు (a-z, 0-9, _)

en: New group
te: కొత్త గుంపు
