Contact Save (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Subject
hi: विषय

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Date
hi: तारीख

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Message
hi: संदेश

en: Category
hi: वर्ग

en: Name
hi: नाम

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Send yourself a copy.
hi: खुद को प्रति भेजें

en: Submissions
hi: प्रस्तुतियाँ
