Contact Save (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Send yourself a copy.
te: మీక్కూడా ఓ కాపీ

en: Submissions
te: సమర్పణలు
