Contact Save (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en:  and
ro:  și

en: Reply to this message
ro: Răspundeți la acest mesaj

en: Filter
ro: Filtru

en: Messages
ro: Mesaje

en: Send yourself a copy.
ro: Trimite-mi o copie.

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: Reply
ro: Replică
