Contact Save (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Filter
ar: انتقاء

en: Messages
ar: الرسائل

en: Send yourself a copy.
ar: أرسل نسخة إلى نفسك.

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Reply
ar: رد
