Contact Save (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Filter
ur: فلٹر
