Content Templates (Contemplate) (6.x-0.16) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Teaser
it: Anteprima

en: content type
it: tipo di contenuto

en: Templates
it: Template
