Content Templates (Contemplate) (6.x-0.16) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: CCK
ur: سی سی کے

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
