Content Templates (Contemplate) (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: حفظ

en: Teaser
ar: موجز

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Template
ar: القالب

en: Templates
ar: القوالب
