Content Templates (Contemplate) (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Save
te: భద్రపరచు
