Content Templates (Contemplate) (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: content type
ro: tipul de conţinut

en: Template
ro: Șablon

en: Templates
ro: Şabloane
