Content Templates (Contemplate) (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Template
lt: Šablonas

en: Templates
lt: Šablonai
