Content locking (anti-concurrent editing) (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
