Content locking (anti-concurrent editing) (6.x-2.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ
