Content Theme (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Content type
id: Jenis konten

en: Appearance
id: Penampilan

en: No content types available.
id: Tidak ada jenis konten yang tersedia.

en: Update themes
id: Perbarui tema-tema
