Content Theme (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: edit
it: modifica

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Appearance
it: Aspetto

en: No content types available.
it: Nessun tipo di contenuto disponibile.

en: Update themes
it: Aggiorna temi
