Content type overview (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Administration
bg: Администриране

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Published
bg: Публикувано

en: May
bg: Май

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: New revision
bg: Нова версия
