Content type overview (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Administration
bs: Administracija

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Published
bs: Objavljeno

en: Above
bs: Iznad

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima
