Content type overview (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: May
ka: მაისი

en: Both
ka: ორივე

en: Oldest first
ka: ჯერ ძველები

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Above
ka: ზემოთ

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
