Content type overview (6.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: May
se: Miessemánnu
