Content type overview (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Administration
sq: Administrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Published
sq: Publikuar

en: May
sq: Maj

en: Above
sq: Sipër
