Content type overview (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: May
te: మే

en: Oldest first
te: పాతవి ముందు
