Content type overview (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Administration
vi: Quản lý

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Save
vi: Lưu

en: Published
vi: Đã công bố

en: May
vi: Tháng 5

en: Both
vi: Cả hai

en: Oldest first
vi: Từ cũ đến mới

en: Sticky
vi: Dính

en: Above
vi: Bên trên

en: Manage fields
vi: Quản lý trường

en: Newest first
vi: Từ mới đến cũ

en: New revision
vi: Phiên bản mới
