Content type overview (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Administration
ar: الإدارة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Published
ar: منشور

en: May
ar: مايو

en: Both
ar: جميعهم

en: Oldest first
ar: الأقدم أولاً

en: Sticky
ar: مثبت

en: Above
ar: أعلاه

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Comments per page
ar: التعليقات في كل صفحة

en: New revision
ar: مراجعة جديدة
