Content type overview (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Save
cy: Cadw

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: May
cy: Mai

en: Both
cy: Y ddau

en: Sticky
cy: Gludiog

en: Above
cy: Uwchben
