Content type overview (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: May
el: Μάιος

en: Both
el: Και τα δύο

en: Oldest first
el: Τα παλαιότερα πρώτα

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Above
el: Από πάνω

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα

en: Comments per page
el: Σχόλια ανά σελίδα

en: New revision
el: Νέα αναθεώρηση
