Content type overview (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: May
gu: મે

en: Both
gu: બંને

en: Oldest first
gu: જુનુ પહેલા

en: Above
gu: ઉપર

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Comments per page
gu: પૄષ્ઠ દીઠ ટિપ્પણીઓ
