Content type overview (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: May
kn: ಮೇ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ
