Content type overview (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: May
ne: मे
