Content type overview (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: May
nl: mei

en: Both
nl: Beide

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Above
nl: Boven

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Guidelines
nl: Richtlijnen

en: Separate page
nl: Aparte pagina

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Below
nl: Onder

en: Comments per page
nl: Aantal reacties per pagina

en: Subject field
nl: Onderwerpveld

en: New revision
nl: Nieuwe revisie
